Hazir Siteler
Alanımızda en iyi olmak, her projeye kendimizi adamış olduğumuz anlamına gelir. Bu da gerçek anlamda ustaca fikirler ve düşüncelerimiz .
0541 207 34 386

DRK Elektrik, Yenişehir Mah. Gökay Sk. No:4 Pendik/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Alanımızda en iyi olmak, her projeye kendimizi adamış olduğumuz anlamına gelir..

Yükleniyor...
Üst

Akıllı Otomasyon Sistemleri

Uygun fiyatlı bir elektrikçi


Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri

Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri

Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri

Akıllı ev ve bina otomasyon sistemleri, Aydınlatma, ısıtma, enerji ve güvenlik sistemlerinin çalışması üzerine kurulan sistemler kullanıcıların oluşturdukları prensiplere bağlı olarak otomatik olarak çalışmaktadır. Bu sistemler otomatik olarak çalışabilme yeteneğine sahipken akıllı telefonlarda bulunan uygulamalar sayesinde manuel olarak da kumanda edilebilmektedir. İster evden, ister uzaktan sadece bir kaç dokunuşla evin bir çok şeklini değiştirmek mümkündür.

Akıllı ev sistemleri uyaranları algılayarak program doğrultusunda çalışmaktadır. İlgili alanlara yerleştirilen sensörler doğrultusunda hareket sağlayabilen akıllı ev sistemleri bu sensörlerden aktarılmış olan verilerin işlenmesi sayesinde ortam sıcaklığını ayarlayabilmekte, su taşması ve yangın gibi acil durumlarda da akıllı ev otomasyon sistemlerini kullanarak kişilere haber vermektedir. Ayrıca perde,klima,kombi,klima,ses ve görüntü sistemlerini kontrol edebilmek mümkündür.

Akıllı Bina Ve Ev Otomasyon Sistemleri

  • Servo motorlar
  • Termostat
  • Swich
  • Bina Otomasyon
  • Ev Otomasyon
  • Akıllı ev sistemleri